Grāmatvedības ārpakalpojuma uzņēmuma cenas

Grāmatvedības pakalpojuma - cenas fiziskām un juridiskām peronām:

 • Fiziskās personas (pašnodarbinātie un individuālie komersanti) – sākot no 30 EUR/mēnesī.
 • Juridiskās personas – sākot no 50 EUR/mēnesī.
 • Jaundibinātiem uzņēmumiem pēc vienošanās.

Jaundibinātiem uzņēmumiem piedāvājam īpašas atlaides un speciālos piedāvājumus. 

Lai saņemtu precīzu cenas piedāvājumu, lūdzam sazināties ar mums.

 Grāmatvedības operāciju (dokumentu) skaits mēnesī  Apmaksa Eur 
 Iepazīšanās konsultācija bezmaksas
Neaktīvs uzņēmums, līdz 10 operācijām no 50,00 EUR mēnesī
no 10 līdz 50 operācijām no 90,00 EUR mēnesī
no 51 līdz 100 operācijāmno 150,00 EUR mēnesī
no 101 līdz 200 operācijāmno 200,00 EUR mēnesī

Pakalpojuma cenai ir informatīvs raksturs. Precīzas grāmatvedības pakalpojumu cenas tiek noteiktas pēc iepazīšanās ar uzņēmuma dokumentāciju. Lai saņemtu cenu piedāvājumu, zvani mums vai arī nosūti pieteikumu! 

Ja vēlaties saņemt precīzu grāmatvedības pakalpojumu piedāvājumu, tad lūdzu aizpildiet anketu. Mēs ar jums sazināsimies vienas darba dienas laikā un izteiksim sadarbības piedāvājumu. 
Saņemt precīzu cenas piedāvājumu

Ja rodas neskaidrības vai arī nav pārliecība, cik vidēji mēnesī jums ir dokumentu, tad droši zvaniet un mēs kopīgi noskaidrosim jūsu dokumentu apjomu un iespējamo pakalpojuma cenu. Tel: +37128657080  


Mūsu klienti saņem vairāk:

 • bezmaksas Power BI interaktīvo biznesa analītikas atskaiti;
 • 2 stundas bezmaksas konsultācijas, kā izmantot "ciparus" uzņēmuma labā, lai veicinātu uzņēmuma attīstību un palielinātu peļņu;
 • 2 stundas bezmaksas konsultācijas par aktuāliem jautājumiem;
 • 2 stundas bezmaksas bezmaksas konsultācijas par uzskaites procesu optimizēšanas iespējām;
 • dokumentus var iesniegt elektroniski.


Uzņēmuma finanšu analīze un Power BI vadības atskaišu izstrādes cenas

Finanšu analīzes cenas tiek noteiktas individuāli, atkarībā no klientu vēlmēm, datu apjoma un struktūras. Interaktīvo Power BI atskaišu izstrādes cena ir atkarīga no datu struktūras, apjoma un kvalitātes, kā arī no uzņēmuma specifikas un klientu vēlmēm. Mūsu uzņēmuma darbinieki veiks datu izpēti un sagatavos cenu piedāvājumu. Klientiem lietošanas apmācības ir iekļautas interaktīvo atskaišu izstrādes cenā. Apmācam darbiniekus lietot Power BI platformu bez papildus maksas.

Power BI interaktīvās atskaites veidnes  

Interaktīvs biznesa analītikas  rīks Power BI, ļauj ātri un viegli sagatavot finanšu pārskatus un iegūt finanšu analīzi dažu minūšu laikā. Nepieciešams tikai iekopēt sava uzņēmuma datus Power BI excel veidnē. 

Ir pieejamas dažādas veidnes.  Papildus informāciju par veidni, lūdzu meklēt sadaļā "Katalogs".

Peļņas vai zaudējuma aprēķina veidne:

Peļņas vai zaudējuma aprēķins sniedz interaktīvas iespējas navigēt pa gadiem, ceturkšņiem, mēnešiem un dažādiem datu driezumiem. Papildus aprēķināti galvenie uzņēmuma darbības rādītāji - apgrozījums, tīrā peļņa, bruto peļņas rentabilitāte un tīrās peļņas rentabilitāte. Atskaitē ir veikta horizontālā datu analīze. Vizuāli viegli saprotama un ļoti noderīga atskaite, lai vērotu uzņēmuma tendences un attīstību kopumā. Lai laicīgi pamanītu saimnieciskās darbības negatīvās tendences un varētu savlaicīgi reaģēt uz procesiem kopumā. Pamanītās pozitīvās saimnieciskās darbības tendences dod iespēju uzņēmumiem attīstīties tajā virzienā, kurā ir labvēlīgāki nosacījumi uzņēmuma attīstībai un peļņas gūšanai. Power BI ir savienota ar excel, kur ir izveidotas datu tabulas, tās aizpildot ar Jūsu uzņēmuma datiem Jūs varēsiet šo atskaiti izmantot savā uzņēmumā. Jūs saņemiet instrukciju ar secīgām darbībām, kas ir jāveic, lai pielāgotu Jūsu uzņēmuma datiem. Papildus informāciju par veidni, lūdzu meklēt sadaļā "Katalogs".

Power BI finanšu pārskatu veidne:

Bilance un Peļņas vai zaudējumu aprēķins. Šos pārskatus var izdrukāt iesniegšanai valsts pārvaldēs vai bankās. Peļņas vai zaudējuma aprēķina analīze. 

Atskaitē ir veikta horizontālā un vertikālā datu analīze. Šeit Jūs uzreiz vizuāli redziet vai rādītāji ir uzlabojušies attiecībā pret iepriekšējo pārskata periodu, vai arī tie ir pasliktinājušies. Ikonas sarkanā, zaļā un dzeltenā krāsā vizuāli parāda kur pievērst uzmanību. Pārskatā ir aprēķināti svarīgākie saimnieciskās darbības rādītāji. Apgrozījums, uzcenojums, uzcenojuma %, pelņa un tīrās peļņas rentabilitāte. Attiecīgi redzam arī iepriekšējā pārskata perioda salīdzinošos rādītājus. Bilances analīze sniedz svarīgāko finanšu rādītāju informāciju. Pārkatā ir aprēķināti tīrie apgrozāmie aktīvi, likviditates koeficienti, kā arī finanšu neatkarības rādītājs un saistību īpatsvars.

Bilances analīze.  Vizuāli viegli uztverama un ļoti noderīga atskaite. Atskaitē redzam aktīvu un pasīvu, kā arī apakšā ir redzama aktīva un pasīva struktūra, lai vieglāk uztvert informāciju. Pārskatā ir aprēķināti tīrie apgrozāmie aktīvi, likviditātes koeficienti, kā arī finanšu neatkarības rādītājs un saistību īpatsvars. Power BI ir savienots ar excel, kur izveidotas datu tabulas, tās aizpildot ar Jūsu uzņēmuma datiem Jūs varēsiet šo atskaiti izmantot savā uzņēmumā.  Vairāk irnformācijas sadaļā "katalogs".

Kas nosaka grāmatvedības pakalpojumu cenu?

Grāmatvedības pakalpojumu izmaksas ir atkarīgas no dažādiem faktoriem, taču to galvenokārt ietekmē grāmatvedības darbinieka mēnesī apstrādāto dokumentu skaits un kopējais darbinieku skaits.

Tomēr cenu nosaka arī tādi faktori kā uzņēmējdarbības lielums, darījumu sarežģītības pakāpe un grāmatvedības veikšanai nepieciešamais laiks.

  Šo iemeslu dēļ ikmēneša grāmatvedības pakalpojumu cenas tiek aprēķinātas katram klientam atsevišķi.

Grāmatvedības konsultācijas

 • Klientiem bez maksas.
 • Konsultācijas grāmatvedības jautājumos, kas nav uzņēmuma klienti - 40 EUR / stundā.

Mēs piedāvājam konsultācijas par grāmatvedības procesiem, lai uzlabotu darba laika izmantošanas efektivitāti. Konsultācijas nodokļu optimizācijas un nodokļu plānošanas jautājumos. Nevajag pārmaksāt nodokļus! Mēs meklējam un atrodam individuālus risinājumus katram uzņēmumam.

Papildus klientu ieguvumi:

 • Izprotot Jūsu biznesa vajadzības, piedāvāsim izdevīgāko sadarbības modeli;    
 • Katram klientam ir savs grāmatvedis, ar kuru iespējams kontaktēties jums ērtā laikā;            
 • Piedāvājam arī grāmatvedības pakalpojumus pie klienta birojā;  
 • Klientu ērtībām piedāvājam komunikāciju latviešu, krievu un angļu valodās;
 • Bezmakas kurjera pakalpojumi dokumentu iesniegšanai;
 • Mēs atrodamies klientam ērti piebraucamā vietā, kur klienti var bez maksas novietot automašīnu; 
 • Mūsu sadarbības modelis ir vienkārš un skaidrs, nav nekādu "zemūdens akmeņu". Ikmēneša pakalpojuma cena ir fiksēta;
 • Saprotam klientu rūpes par savu finanšu datu pareizību un drošību, tāpēc SIA "Accountancy Solution " darbība ir civiltiesiski apdrošināta; 

Uzņēmuma finanšu analīze un vadības atskaišu izstrāde

Cenas finanšu analīzei tiek noteiktas individuāli, atkarībā no klienta vēlmēm, apjoma un datu struktūras.

Uzņēmumu reģistrācija Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistrā

Palīdzība sagatavot dokumentus uzņēmuma reģistrācijai Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistrā - pakalpojuma izmaksas no 40 eiro/h.

Atlaide grāmatvedības pakalpojumiem un biznesa analītikas atskaitēm.

* Zvanot nosauciet, vai arī nosūtot pieteikumu mājas lapā, uzrādiet atlaides kodu ASO50.


Speciālais piedāvājums TIKAI mājas lapas www.aso.lv apmeklētājiem

Ieguvumi izmantojot grāmatvedības ārpakalpojumus:

Grāmatvedības ārpakalpojuma cenas. Ietaupi uz grāmatvedību.

 • Ietaupi laiku un nervus
 • Grāmatvedības pakalpojumi tiek nodrošināti nepārtraukti, to neietekmē ne grāmatvežu maiņa, ne arī atvaļinājumi
 • Ietaupi uz grāmatveža algas rēķina
 • Ietaupi uz sociālo nodokli no algas
 • Ietaupi uz darba vietas aprīkošanu 
 • Ietaupi uz grāmatvedības  programmu
 • Ietaupi uz grāmatvedības semināriem
 • Iegūsti uzticamu augsta līmeņa servisu
 • Apdrošināta profesionālā uzņēmējdarbība


Jaundibinātiem uzņēmumiem grāmatvedības pakalpojumu īpašais piedāvājums atlaides

Kāpēc mēs?

Jebkuram uzņēmumam ir svarīgi justies droši par to, ka ar grāmatvedību viss ir kārtībā. Mēs saprotam jūsu rūpes, tādēļ mūsu uzņēmums palīdz maziem un vidējiem uzņēmumiem, kuriem lielākoties nav izdevīgi algot pašiem savu grāmatvedi. Uzticot mums grāmatvedības jautājumus, varat būt droši, ka sniegtie dati un informācija par Jūsu uzņēmuma finansiālo stāvokli būs konfidenciāla. Mēs piedāvājam profesionālus grāmatvedības pakalpojumus par saprātīgām cenām, bet ar nemainīgi augstu kvalitāti.

Uzņēmumā strādā pieredzes bagāti grāmatveži un speciālisti, kuri pārzina likumdošanas prasības grāmatvedības jomā un ar lielu darba pieredzi vadības atskaišu izstrādē un finanšu analīzē, lai saviem klientiem mēs spētu piedāvāt daudzpusīgus risinājumus un nodrošināt kompleksu pieeju jautājumu risināšanā. Uzkrātā pieredze ļauj mums godprātīgi un profesionāli sniegt augstākās kvalitātes grāmatvedības pakalpojumus dažādās nozarēs.              

Accountancy Solution jauniem uzņēmumiem piedāvā labu cenu grāmatvedības pakalpojumiem

Kvalitatīvi un profesionāli grāmatvedības pakalpojumi pa saprātīgām cenām

Grāmatveža pakalpojumi pa labām cenām ātri un kvalitatīvi

Kļūsti par mūsu klientu!

Mēs esam izvirzījuši sev augstus standartus. Tas, kas citiem grāmatvedībā ir sarežģīti, tas mums ir pašsaprotami.  


Mūsu pakalpojumi ir daudz vairāk nekā tikai grāmatvedības pakalpojumi un atskaišu sagatavošana, mēs strādājam ar personīgu ieinteresētību un pilnu atdevi, lai palīdzētu uzņēmumu vadītājiem un īpašniekiem ieraudzīt vissvarīgāko informāciju, jo bieži uzņēmējdarbība aizņem lielāko dienas daļu, un nav laika analizēt finanšu datus. 


Lai nodrošinātu visu nepieciešamo, jums nav jāmeklē vairāki pakalpojumu sniedzēji, jo mēs saviem klientiem piedāvājam visu, ko parasti piedāvā dažādi atsevišķi uzņēmumi. Parasti viens uzņēmums piedāvā grāmatvedības pakalpojumus, cits piedāvā finanšu analīzes pakalpojumus, bet trešais uzņēmums piedāvā IT interaktīvas atskaites uzņēmējdarbībai. Accountancy Solution parūpēsies par visām šīm biznesam tik ļoti svarīgām sastāvdaļām.


Uzticiet mums sava uzņēmuma grāmatvedību un saņemiet visaugstākā līmeņa pakalpojumus un profesionālu pieeju - mēs esam uzņēmēja labā roka finanšu pasaulē.

Mūsu klienti saņem vairāk:

- saņem bezmaksas Power BI interaktīvo biznesa analītikas atskaiti;

- saņem 2 stundas bezmaksas grāmatvedības konsultācijas, kā izmantot "ciparus" uzņēmuma labā, lai veicinātu uzņēmuma attīstību un palielinātu peļņu;


- saņem 2 stundas bezmaksas konsultācijas par aktuāliem grāmatvedības jautājumiem;


- grāmatvedības dokumentus var iesniegt elektroniski.Uzdot jautājumu