Grāmatvedības ārpakalpojumi

Noslēdz grāmatvedības ārpakalpojuma līgumu līdz 31.12.2020. un saņem īpašu atlaidi pirmajam mēnesim un dāvanu 850,- Eur vērtībā!

Pirmais mēnesis tikai 15 Eur*

Ir izdevīgi būt mūsu klientam!

Kļūstot par mūsu klientu, Jūs saņemsiet "pilnu" grāmatvedības uzskaites pakalpojumu klāstu, no dokumentu apstrādes līdz nodokļu deklarācijām un gada pārskata iesniegšanai.

Papildus, Jūs gada laikā varēsiet saņemt dāvanu 850 Eur vērtībā, tas nozīmē, ka Jūs kā klients saņemsiet:

  • 10 stundas bezmaksas uzņēmuma darbības izpētes un analīzes konsultācijas, lai varētu izstrādāt Jūsu biznesam nepieciešamās interaktīvās vadības atskaites Power BI platformā, par Jūsu uzņēmuma svarīgākajiem finanšu rādītājiem, kurā uzņēmuma vadītājs varēs ikdienā sekot līdzi operatīvai uzņēmuma darbībai un finanšu datiem;
  • 2 stundas bezmaksas konsultācijas, kā izmantot "ciparus" uzņēmuma labā, lai veicinātu uzņēmuma attīstību un palielinātu peļņu;
  • 2 stundas bezmaksas konsultācijas par aktuāliem jautājumiem;
  • 2 stundas bezmaksas bezmaksas konsultācijas par uzskaites procesu optimizēšanas iespējām; 
  • bezmaksas kurjera pakalpojumi dokumentu iesniegšanai.
SIA "Accountancy Solution" ir grāmatvedības ārpakalpojumu uzņēmums, kas piedāvā plaša spektra pakalpojumus grāmatvedībā, finanšu analīzē un vadības interaktīvo atskaišu izstrādē. 

Vēlamies, lai uzņēmumu vadītāji un īpašnieki ar mūsu atbalstu un sadarbību varētu izprast sava uzņēmuma finansiālo stāvokli, kā rezultātā spētu sekmīgi pieņemt kvalitatīvus, savlaicīgus vadības lēmumus un palielināt uzņēmuma peļņu.


Uzkrātā pieredze ļauj mums godprātīgi un profesionāli sniegt augstākās kvalitātes grāmatvedības pakalpojumus dažādās uzņemējdarbības nozarēs. 


Uzklausīsim jūsu vēlmes un vajadzības, lai varētu piedāvāt labāko un atbilstošāko sadarbības modeli.


Uzzināt vairāk par piedāvājumu:
(Darba laiks katru dienu no 9:00 līdz 18:00 (lv/ru/eng))  

+371 28657080

Spied šeit


0