Par mums

Mūsu uzņēmuma sirdslieta ir finanses, grāmatvedība un analītika, ko perfekti pārzinām visās niansēs. Mūsu darbs sniedz mums lielu gandarījumu uz prieku, jo redzam, ka mēs varam būt ļoti noderīgi uzņēmumiem, palīdzot sakārtot grāmatvedības uzskaiti un sniedzot uzņēmējiem sen gaidītās atbildes uz saviem aktuāliem jautājumiem, kas savukārt palīdz vadītājiem izprast finanšu likumsakarības un pieņemt racionālus un pārdomātus biznesa lēmumus. 

SIA "Accountancy Solution" ir neliels grāmatvedības pakalpojumu uzņēmums, kas piedāvā plaša spektra pakalpojumus grāmatvedībā, finanšu analīzē un vadības interaktīvo atskaišu izstrādē. Ikviena jautājuma risināšanā mēs izmantojam mūsdienīgas tehnoloģijas, radošu un inovatīvu pieeju.

Saviem klientiem piedāvājam daudzpusīgus risinājumus, lai nodrošinātu kompleksu pieeju jautājumu risināšanā. Uzkrātā pieredze ļauj mums godprātīgi un profesionāli sniegt augstākās kvalitātes grāmatvedības pakalpojumus dažādās nozarēs.

Mūsu mērķis

Mēs katrs esam labākie profesionāļi tajās jomās, kuras vislabāk pārzinām. Mēs atveram savu biznesu un piedāvājam cilvēkiem kvalitatīvus pakalpojumus un preces, kuras esam radījuši no sirds. Un tā ir mūsu panākumu atslēga. Bet katrā biznesā ir tēmas, kuras ir obligāti veicamas, taču tās traucē mums koncentrēties uz savu pamata biznesu un aizņem mūsu laiku, kuru varētu veltīt sava biznesa attīstībai un ģimenei. Tāpēc pēdējā laikā progresīvi domājoši uzņēmēji daudzas lietas nodod pārbaudītu ārpakalpojumu sniedzēju rokās. Tas savukārt ir grāmatvedības uzņēmumu bizness, kuru viņi dara kvalitatīvi un no sirds. Mūsu uzņēmuma sirdslieta ir finanses, grāmatvedības uzskaites nodrošināšana un analītika.

Mūsu galvenais mērķis un uzdevums ir nodrošināt klientus ar profesionāli izpildītiem finanšu grāmatvedības un vadības grāmatvedības pakalpojumiem atbilstoši Latvijas Republikas likumdošanai un starptautiskajiem grāmatvedības standartiem. 

Vēlamies, lai uzņēmumu vadītāji un īpašnieki ar mūsu atbalstu un sadarbību varētu izprast sava uzņēmuma finansiālo stāvokli, kā rezultātā spētu sekmīgi pieņemt kvalitatīvus, savlaicīgus vadības lēmumus un palielināt uzņēmuma peļņu. Izstrādājam individuālus risinājumus izvērtējot katra uzņēmuma vajadzības. Mēs palīdzam uzņēmumiem saskatīt svarīgākos uzņēmuma darbības rādītājus, kurus mērķtiecīgi vadot ir iespējams sasniegt būtiskas izmaiņas uzņēmuma attīstībā un peļņas gūšanā. 

Kāpēc mēs?

Jebkuram uzņēmumam ir svarīgi justies droši par to, ka ar grāmatvedību viss ir kārtībā. Mēs saprotam jūsu rūpes, tādēļ mūsu uzņēmums palīdz maziem un vidējiem uzņēmumiem, kuriem lielākoties nav izdevīgi algot pašiem savu grāmatvedi. Uzticot mums grāmatvedības jautājumus, varat būt droši, ka sniegtie dati un informācija par Jūsu uzņēmuma finansiālo stāvokli būs konfidenciāla. Mēs piedāvājam profesionālus grāmatvedības pakalpojumus par saprātīgām cenām, bet ar nemainīgi augstu kvalitāti.                                     Jūsu ieguvumi kopējā sadarbībā:

 1. Jūs ievērojami ietaupīsiet laiku un līdzekļus, kā arī iegūsiet sadarbības partneri, kuram var uzticēties un uz kura profesionalitāti var paļauties;
 2. Mēs rūpējamies par savu profesionālo izaugsmi, tādeļ nepārtraukti sekojam līdzi aktuālajām izmaiņām likumdošanā, lai tiktu nodrošināti kvalitatīvi grāmatvedības pakalpojumi, neatkarīgi no uzņēmuma lieluma vai darbības specifikas; 
 3. Mūsu grāmatvedības pakalpojumi ir civiltiesiski apdrošināti ERGO Insurance SE Latvijas filiāle;
 4. Mēs atrodamies klientam ērti piebraucamā vietā, kur klienti var bez maksas novietot automašīnu. 

 Papildus ieguvumi izmantojot mūsu grāmatvedības pakalpojumus:

 • grāmatvedības pakalpojumi tiek nodrošināti nepārtraukti, to neietekmē ne grāmatvežu maiņa, ne arī atvaļinājumi;
 • ietaupi uz tehnisko un darba vietas aprīkošanu;
 • ietaupi uz kancelejas precēm un inventāru;
 • ietaupi uz grāmatvedības programmu;
 • ietaupi uz grāmatveža kvalifikācijas celšanu un specializēto literatūru;
 • nebūs jāveic sociālā nodokļa maksājumi par grāmatvedi un jāapmaksā ikgadējais atvaļinājums;
 • mūsu grāmatvedības pakalpojumi ir ekonomiski izdevīgāki par sava grāmatveža algošanu.

Mūsu klienti saņem vairāk!

 • bezmaksas kurjera pakalpojumi dokumentu iesniegšanai;
 • 2 stundas bezmaksas konsultācijas, kā izmantot "ciparus" uzņēmuma labā, lai veicinātu uzņēmuma attīstību un palielinātu peļņu;
 • 2 stundas bezmaksas konsultācijas par aktuāliem jautājumiem;
 • 2 stundas bezmaksas bezmaksas konsultācijas par uzskaites procesu optimizēšanas iespējām.


Profesionāli un kavalitātīvi grāmatvedības un analītikas pakalpojumi

Sertificeti grāmatvedības pakalpojumi

Sertificēta grāmatvede sniedz grāmatvedības pakalpojumus

Labākie grāmatvedības pakapojumi Rīgā un Latvijā


0