Par mums

Mūsu uzņēmuma sirdslieta ir finanses, grāmatvedība un analītika, ko perfekti pārzinām visās niansēs. Mūsu darbs sniedz mums lielu gandarījumu un prieku, jo redzam, ka mēs varam būt ļoti noderīgi uzņēmumiem, palīdzot sakārtot grāmatvedības uzskaiti un sniedzot uzņēmējiem sen gaidītās atbildes uz saviem aktuāliem jautājumiem, kas savukārt palīdz vadītājiem izprast finanšu likumsakarības un pieņemt racionālus un pārdomātus biznesa lēmumus. 

SIA "Accountancy Solution" ir neliels grāmatvedības pakalpojumu uzņēmums, kas piedāvā plaša spektra pakalpojumus grāmatvedībā, finanšu analīzē un vadības interaktīvo atskaišu izstrādē. Ikviena jautājuma risināšanā mēs izmantojam mūsdienīgas tehnoloģijas, radošu un inovatīvu pieeju. Katrā jaunā izaicinājumā mēs saskatām izaugsmes iespēju

Saviem klientiem piedāvājam daudzpusīgus risinājumus, lai nodrošinātu kompleksu pieeju jautājumu risināšanā. Uzkrātā pieredze ļauj mums godprātīgi un profesionāli sniegt augstākās kvalitātes grāmatvedības pakalpojumus dažādās nozarēs.

 

Labākie grāmatveži un grāmatvedības pakalpojumi Rīgā un Latvijā

 

Mūsu mērķis

Mēs katrs esam labākie profesionāļi tajās jomās, kuras vislabāk pārzinām. Mēs atveram savu biznesu un piedāvājam cilvēkiem kvalitatīvus pakalpojumus un preces, kuras esam radījuši no sirds. Un tā ir mūsu panākumu atslēga. Bet katrā biznesā ir tēmas, kuras ir obligāti veicamas, taču tās traucē mums koncentrēties uz savu pamata biznesu un aizņem mūsu laiku, kuru varētu veltīt sava biznesa attīstībai un ģimenei. Tāpēc pēdējā laikā progresīvi domājoši uzņēmēji daudzas lietas nodod pārbaudītu ārpakalpojumu sniedzēju rokās. Tas savukārt ir grāmatvedības uzņēmumu bizness, kuru viņi dara kvalitatīvi un no sirds. Mūsu uzņēmuma sirdslieta ir finanses, grāmatvedības uzskaites nodrošināšana un analītika.

Mūsu galvenais mērķis un uzdevums ir nodrošināt klientus ar profesionāli izpildītiem finanšu grāmatvedības un vadības grāmatvedības pakalpojumiem atbilstoši Latvijas Republikas likumdošanai un starptautiskajiem grāmatvedības standartiem. 

Vēlamies, lai uzņēmumu vadītāji un īpašnieki ar mūsu atbalstu un sadarbību varētu izprast sava uzņēmuma finansiālo stāvokli, kā rezultātā spētu sekmīgi pieņemt kvalitatīvus, savlaicīgus vadības lēmumus un palielināt uzņēmuma peļņu. Izstrādājam individuālus risinājumus izvērtējot katra uzņēmuma vajadzības. Mēs palīdzam uzņēmumiem saskatīt svarīgākos uzņēmuma darbības rādītājus, kurus mērķtiecīgi vadot ir iespējams sasniegt būtiskas izmaiņas uzņēmuma attīstībā un peļņas gūšanā.  Mūsu profesionalitāte, pieredze un mērķtiecība ir stabils atbalsts uzņēmējiem, ceļā uz panākumiem. 

Mūsu klienti saņem vairāk!

 • bezmaksas Power BI interaktīvo biznesa analītikas atskaiti;
 • 2 stundas bezmaksas konsultācijas, kā izmantot "ciparus" uzņēmuma labā, lai veicinātu uzņēmuma attīstību un palielinātu peļņu;
 • 2 stundas bezmaksas konsultācijas par aktuāliem jautājumiem;
 • 2 stundas bezmaksas konsultācijas par uzskaites procesu optimizēšanas iespējām.

Kāpēc mēs?

Jebkuram uzņēmumam ir svarīgi justies droši par to, ka ar grāmatvedību viss ir kārtībā. Mēs saprotam jūsu rūpes, tādēļ mūsu uzņēmums palīdz maziem un vidējiem uzņēmumiem, kuriem lielākoties nav izdevīgi algot pašiem savu grāmatvedi. Uzticot mums grāmatvedības jautājumus, varat būt droši, ka sniegtie dati un informācija par Jūsu uzņēmuma finansiālo stāvokli būs konfidenciāla.


Mūsu pakalpojumi ir civiltiesiski apdrošināti ERGO Insurance SE, kā arī esam saņēmuši VID licenci, kas sniedz papildus drošību un garantiju par grāmatvedības pakalpojumu kvalitāti.          

Kvalitatīvi grāmatvedības pakalpojumi

Augsta darba kvalitāte

Mēs apzināmies, ka uzņēmēji mums uztic vienu no svarīgākajām sfērām - grāmatvedību. Mēs vēlamies, lai mūsu klienti jūtas droši un var uz mums paļauties. Klienta vēlmes un vajadzības mūsu darbā ir primārais.  

Profesionāli un kavalitātīvi grāmatvedības un analītikas pakalpojumi

Profesionalitāte

Iegūtās zināšanas, sertifikāti un maģistra grāds grāmatvedībā un auditā ir pamats, kas tika pilnveidots profesionālā darbā vairāk kā 20 gadus, līdz ir sasniegts profesionalitātes līmenis ar kuru tiešām var lepoties.  Esam saņēmuši VID licenci grāmatvedības ārpakalpojuma sniegšanai.

Individuāla pieeja katram klientam. Elastīgi sadarbības nosacījumi. Individuāla pieeja

Izptorot klientus un iedziļinoties katra uzņēmuma vēlmēs un vajadzībās, mēs piedāvājam labākos un atbilstošākos risinājumus, ietaupot klienta laiku un padarot uzņēmēju ikdienu vieglāku un patīkamāku.

Grāmatvedības pakalpojumi pēc labākās sirdsapziņas.Atbildības sajūta

Mēs strādājam ar augstu atbildības sajūtu un visus darbus paveicam pēc labākās sirdsapziņas. Uzņēmēji neizjūt grāmatvedības ārpakalpojuma "efektu", jo visus darbus mēs veicam ikdienā, nevis dažas dienas mēnesī.

Moderni un mūsdienīgi grāmatvedības pakalpojumi un procesu aptimizācija lai mazinātu laika patēriņu.

Mūsdienīgas tehnoloģijas

Mēs saviem klientiem piedāvājam izmantot mūsdienīgas tehnoloģijas, kuras atvieglo ikdienas darbu un sniedz atbildes uz aktuāliem jautājumiem. Biznesa inteliģences rīks Power BI sniedz vizuālā veidā visu svarīgāko uzņēmuma darbības informāciju vienā panelī.

Uzņēmējiem atbalsts uzņēmumu attīstībā un peļņas gūšanā. Atbalsts uzņēmumu attīstībā

Esam ieinteresēti uzņēmumu attīstībā un peļņas gūšanā, jo vēlamies, lai katram uzņēmumam būtu iespēja sasniegt savus izvirzītos mērķus. Palīdzam izstrādāt biznesa analītiku, lai mērķtiecīgi vadot finanses, mēķi tiktu sasniegti maksimāli ātri.

Jūsu ieguvumi kopējā sadarbībā:

 • Jūs ievērojami ietaupīsiet laiku un līdzekļus, kā arī iegūsiet sadarbības partneri, kuram var uzticēties un uz kura profesionalitāti var paļauties;
 • Visiem darbiniekiem ir atbilstoša augstākā izglītība grāmatvedībā un finansēs;
 • Mēs rūpējamies par savu profesionālo izaugsmi, tādeļ nepārtraukti sekojam līdzi aktuālajām izmaiņām likumdošanā, lai tiktu nodrošināti kvalitatīvi grāmatvedības pakalpojumi, neatkarīgi no uzņēmuma lieluma vai darbības specifikas;
 • Mūsu grāmatvedības pakalpojumi ir civiltiesiski apdrošināti ERGO Insurance SE Latvijas filiāle;
 • Mēs atrodamies klientam ērti piebraucamā vietā, kur klienti var bez maksas novietot automašīnu.


Papildus ieguvumi izmantojot mūsu grāmatvedības pakalpojumus:

 • grāmatvedības pakalpojumi tiek nodrošināti nepārtraukti, to neietekmē ne grāmatvežu maiņa, ne arī atvaļinājumi;
 • ietaupi uz tehnisko un darba vietas aprīkošanu;
 • ietaupi uz kancelejas precēm un inventāru;
 • ietaupi uz grāmatvedības programmu;
 • ietaupi uz grāmatveža kvalifikācijas celšanu un specializēto literatūru;
 • nebūs jāveic sociālā nodokļa maksājumi par grāmatvedi un jāapmaksā ikgadējais atvaļinājums;
 • mūsu grāmatvedības pakalpojumi ir ekonomiski izdevīgāki par sava grāmatveža algošanu.

Lābākais piedāvājums mājas lapas www.aso.lv apmeklētājiem!

Nosūti pieteikumu, un saņem 50% atlaidi pirmajiem 3 mēnešiem.*    
Saņemt cenas piedāvājumu  

*Atlaides kods: ASO50 

Speciālais piedāvājums mājas lapas apmeklētajiem


IFA Sertifikāts -
Starptautiskie finanšu pārskatu standarti SFPS (Lielbritānija)

Sertifikāts - Starptautiskie finanšu pārskatu standarti SFPS (Lielbritānija)

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras LTRK biedrs kopš 2020

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera LTRK biedrs kopš 2020